nieuws

Friday 29th June '18
De Oorgroep is sterk aanwezig op het 15de internationale congres over CI.

Thursday 10th May '18
Prof. Govaerts geeft een Keynote Lecture over CI fitting met FOX artificiële intelligentie op het Britse CI congres BCIG 2018 te Belfast, UK.

Wednesday 09th May '18
Prof. Govaerts geeft 2 voordrachten over CI-selectie en CI-fitting met artificiële intelligentie in Mashad, Iran.

Saturday 17th March '18
De Oorgroep werkt mee aan een infodag voor CI-dragers georganiseerd door Dr Janssens de Varebeke.

Friday 16th March '18
De Oorgroep heeft FOX ontwikkeld, een toepassing met artificiële intelligentie om CIs automatisch te fitten. De eerste CI drager heeft zichzelf zo getest en gefit.

Thursday 15th February '18
Drs Knijff, doctoraatsstudente, publiceert een hoe cognitieve factoren het spraakverstaan van ouderen beïnvloedt.

Monday 01st January '18
Het zuidamerikaanse tijdschrift Audios Infos publiceert een interview met Prof. Govaerts over het afregelen van cochelaire implantaten met behulp van artificiële intelligentie.

Saturday 02nd December '17
De oorgroep is sterk vertegenwoordigd op het 3de CI Fitting congres te New York, USA.

Friday 24th November '17
Prof. Govaerts behandelt sameen met Prof Lefebvre (Luik) controversen in cochlearire implantatie

Thursday 19th October '17
João JANUARIO, een portugese audioloog, volgt gedurende 1 week een hands-on training in het afregelen van cochleaire implantaten met behulp van de artificiële intelligentie FOX die in de Oorgroep ontwikkeld werd.

pagina

12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637

Wetenschappelijk congres

De Oorgroep is sterk aanwezig op het 15de internationale congres over CI.